ua en ru

Трагедія на Майдані: озвучено питання, на який повинен відповісти Янукович

Трагедія на Майдані: озвучено питання, на який повинен відповісти Янукович Фото: Віктор Янукович (УНІАН)

Біглий президент повинен відповісти за свої діяння

В суді біглого президента Віктора Януковича, потрібно в першу чергу питати про розстріл людей на Майдані. Таку думку в інтерв'ю "Апострофу" висловив український журналіст Віталій Портніков.

Журналіст вважає, що у Януковича і його наближених потрібно з'ясувати чи були вони учасниками трагічних подій на Майдані або чиїмись маріонетками.

"Можна, звичайно, знаходити якихось окремих "беркутівців", допитувати їх, проводити слідчі дії, але це все безглуздо до того моменту, поки не можна допитати не по "скайпу", а в реальності Януковича, Азарова, Захарченка, Якименко, Лебедєва, керівників силових структур", - зазначив Портніков.

За його словами, коли йдеться про конкретне застосування зброї, необхідно допитувати верховного головнокомандувача і голів силових структур.

Портников акцентує, що у Януковича треба доставити в Україну на допит в суді.

"І тут виникає питання, знову-таки, про роль Януковича і його наближених у всьому цьому. Чи розуміли вони, куди їх затягують, вони були учасниками цих подій або маріонетками, для яких розстріл Небесної сотні був просто закінченням протесту в Києві? От для них це був кінець чи початок? Це дуже важливе питання, яке потрібно ставити Януковичу. Але не по "скайпу", коли він просто читає те, що йому пишуть його російські куратори", - підсумував журналіст.

Нагадаємо, що Суд у справі Януковича оголосив перерву засідання до 27 грудня.