ru ua

Трагедія в Жовтих водах: з'явилася інформація про постраждалу дитину

Трагедія в Жовтих водах: з'явилася інформація про постраждалу дитину Колаж РБК-Україна

Вітчим відмовляється від первинних свідчень

За життя чотирирічної Кіри медики обласної лікарні боролися більше двох тижнів. Але на жаль, незважаючи на всі зусилля лікарів дівчинка померла. Про це повідомляє ТСН.

Медики обласної лікарні не змогли врятувати чотирирічну Кіру, яка стала жертвою домашнього насильства. Дівчинка поступила в лікарню тільки на четверту добу після побиття. Більше двох тижнів Кіра провела в комі. Перевезти дитину в іншу лікарню лікарі не могли через важкий стан Кіри. Вони пояснювали, що її не можна навіть переносити на інше ліжко.

Вона дихала за допомогою старого апарату штучної вентиляції легенів так як іншої апаратури в лікарні не було. Місцеві жителі почали збирати гроші на новий апарат, але на жаль не встигли.

"Стан дитини вкрай важкий. Дитина в комі третього ступеня. Дитина поступила зі слідами побиття – множинні гематоми по всьому тілу. На даний момент прогноз невтішний", - повідомляв лікар-анестезіолог Ростислав Гивчак 28 серпня.

Чотирирічна Кіра померла, так і не прийшовши до тями.

Дідусь Кіри, рідний батько і сусіди стверджують, що дівчинку побив вітчим. Спочатку він зізнався, що вдарив її, а потім від своїх слів відмовився і став говорити, що на неї впала полка.

Мати дівчинки звернулася за допомогою до медиків тільки через чотири дні після того, як дитина отримала травми. Її погане самопочуття вона прийняла за харчове отруєння.

Відео: YouTube/ТСН

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Жовтих Водах в лікарню доставили жорстоко побиту дівчинку у важкому стані.

А також ми писали подробиці про побиття дитини в Жовтих Водах.

Відео: РБК-Україна