ua en ru

Третя спроба: жінка, яка розбила АТОшнику голову, знову втекла від поліції

Третя спроба: жінка, яка розбила АТОшнику голову, знову втекла від поліції Фото: Поліція (facebook.com odesapolice)

Місцезнаходження сепаратистки Марини Меньшикової невідомо

У жовтні 2016 року в Дніпрі Марина Меншикова в театрі молотком розбила голову АТОшнику. Жінка знову втекла від поліції, що стало третьою спробою сепаратистки уникнути правосуддя. Про це повідомляє ТСН.

Відразу після інциденту в минулому році проти неї відкрили кримінальне провадження, однак запобіжний захід не обрали, і Меншикова втекла.

Прихильницю "русского мира" оголосили в розшук і затримали під час спроби перетину кордону. Щоб вона знову не зникла, суд посадив її під домашній арешт. Проте це не зупинило порушницю.

Нагадаємо, минулої осені перед спектаклем у холі опери жінка почала ображати бійця полку "Дніпро-1" Костянтина Кравченка і його дружину.

Марина Меньшикова кричала про "русский мир" і нецензурно обзивала АТОшників. Під час антракту вона накинулася на дружину Кравченко, смикала її за волосся, порвала сумку і зірвала прикраси. Боєць АТО заступився за дружину і отримав молотком по голові. Рану зашивали лікарі. Під час обшуку у зловмисниці також виявили прихований кухонний ніж.

Раніше повідомлялося, що дніпровську сепаратистку, яка напала на АТОшника з молотком, вигнали з Криму.

"Загалом, що тут можна сказати? Біосміття на росіюшке так само не потрібне, як і нам, але за збігом обставин, саме нам доведеться з цим біосміттям возитися далі. Звичайно, Мариночка може звалити в яку-небудь іншу фекалоїдну дірку на карті світу, або ж за неї можуть заступитися місцеві високодуховні секти... Але, як на мене, заради настільки незначного шматка "русского мира" ніхто в високодуховної ж*пу рвати не буде, а тому, патріоти з Дніпра, зустрічайте Маринку! Тільки не перестарайтеся, їй ще за законом відповідати", - написав він.