ru ua

Три міста труїться: у Луганській області люди страждають від задимлення

Три міста труїться: у Луганській області люди страждають від задимлення Фото: Підприємство "Азот" (infoindustria.com.ua)

Жителі скаржаться на нудоту і блювоту

У Луганській області горить технологічна ділянка Сєверодонецького підприємства "Азот". З-за цього три населених пункти потерпають від жахливого смороду і смогу. Про це повідомляє ТСН.

Пожежа на очисній території почалась ще 25 серпня, але наслідки задимлення поширюються досі. Жителі Лисичанська, Сєвєродонецька та ще кількох навколишніх селищ скаржаться на слабкість, головний біль, блювоту і підвищення температури.

"Ситуація виникла в суботу, 25 серпня. Площа пожежі сягала близько 5 га. Вона була ліквідована ще в суботу, поширення не було допущено. Зараз тліють деякі клітинки. Наші підрозділи чергують, щоб не виникло повторного загоряння та розповсюдження полум'я", - зазначив начальник відділу зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю ДСНС Луганській області Олександр Чалий.

Він повідомив, що було прийнято рішення про полив водою по всій площі загоряння.

Однак, радник голови Луганської міської адміністрації Віталій Шведов повідомив, що ця пожежа має техногенний характер регіонального масштабу. Він стверджує, що не скрізь є можливість під'їхати до вогнищ загоряння, а місцеві підрозділи МНС не можуть домовитися між собою.

"Задимлення регіону. Горить технологічна ділянка "Азоту" очисні Лісова дача. Там захламлення, звалище, як все правильно писали, що запах, як зі звалища. Повинні обслуговувати цю територію пожежна ділянку "Азоту", а там одна машина, так як скоротили всі, у зв'язку з відсутністю фінансування. І таким чином третю добу горить територія, область скидає на місто, місто на "Азот", а воно горить і три міста в диму труїться. А підрозділи МНС не можуть між собою розібратися. Не скрізь є можливість під'їзду до вогнищ загоряння, тому, зіб'ють куди доїхали, і горіння продовжується. Ситуація має техногенний характер регіонального масштабу і виникла через пересування проблеми один на одного пожежників, не загасили відразу і втратили ситуацію. А тепер, не можете вирішити самі проблему, залучайте сили центральних підрозділів МНС", - написав Шведів на своїй сторінці в Facebook.

Три міста труїться: у Луганській області люди страждають від задимлення

Скріншот поста (facebook.com/fpi.ukr)

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у центрі Києва спалахнула ресторан.

А також писали про те, що в Кемерово знесли будівлю ТРЦ, де загинули 64 людини.

Відео: РБК-Україна