ru ua

Три постріли в спину: стали відомі шокуючі подробиці вбивства жінки у Вінниці

Три постріли в спину: стали відомі шокуючі подробиці вбивства жінки у Вінниці Колаж РБК-Україна

Заарештований кілер розповів, хто став замовником злочину

Поліція затримала вбивцю Віталіни Плахотнюк, яку вбили трьома пострілами в спину у Вінниці. Хто замовив вбивство, розповідає ТСН.

Кілер, який скоїв вбивство матері маленької дівчинки у Вінниці, розповів, хто йому заплатив і скільки. Він стверджує, що замовлення надійшло через інтернет від колишнього чоловіка Віталіни Плахотнюк.

Він знайшов 22-річного жителя Полтавської області в інтернеті і пообіцяв йому за скоєння вбивства три тисячі доларів.

За словами кілера, із замовником вбивства вони познайомилися ще у травні і весь цей час обговорювали деталі злочину. Поліція виявила в комп'ютери колишнього чоловіка Віталіни листування.

Кілер зізнався, що придбав зброю не він, а колишній чоловік і передав його за годину до вчинення вбивства. Це був пістолет Макарова з глушником. Він вистрілив своїй жертві два раз у спину і один раз в шию. Жінка загинула на місці.

Три постріли в спину: стали відомі шокуючі подробиці вбивства жінки у Вінниці
Три постріли в спину: стали відомі шокуючі подробиці вбивства жінки у Вінниці
Три постріли в спину: стали відомі шокуючі подробиці вбивства жінки у Вінниці

Скріншоти (YouTube/ТСН)

Після вчинення злочину кілер поїхав у місто Костянтинівка Донецької області та правоохоронці припустили, що він хотів перебратися на окуповану територію.

"Він захотів її вбити. Вони розлучалися проблематично, але вони розлучилися рік тому, але він хоче до сім'ї, він йде до дитини, він намагається з нею зустрічатися, впливати на виховання. І зрештою, під час неодноразових сварок, коли вони не змогли з'ясувати свої стосунки, він приймає для себе рішення, що він повинен її вбити, бо вона йому заважає. Як мати або як колишня дружина. І він замовляє це вбивство і готується до нього майже за рік. І в травні йдуть активні пошуки кілера", - повідомив начальник Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос.

На даний момент затримано обидва злочинця – і замовник, і кілер. Їм обом загрожує довічне ув'язнення.

Відео: YouTube/ТСН

Нагадаємо, ми раніше повідомляли про те, що у Вінниці поліція розшукує вбивцю молодої жінки, яку вбили трьома пострілами в спину.

А також писали про те, що затримано підозрюваного у жорстокому вбивстві у Вінниці.

Відео: РБК-Україна