ua en ru

"Цілі сім'ї вивезли на цвинтар": комбат батальйону розповів, що "ДНРовці" робили з людьми, які допомагають армії

"Цілі сім'ї вивезли на цвинтар": комбат батальйону розповів, що "ДНРовці" робили з людьми, які допомагають армії Фото: Бойовики "ДНР" (gennadiydubovoy.livejournal.com)

На думку військового, люди на Донбасі хочуть перемоги більше, ніж жителі в Києві

Командир українського добровольчого батальйону Віктор Толочко розповів, що терористи "ДНР" робили з тими людьми, які допомагали в чомусь української армії на Донбасі. Про це він повідомив в інтерв'ю "Обозревателю".

"Ми знаємо, що коли у 2015 році Дебальцеве та Вуглегірськ були захоплені ті люди, які нас підтримували у свій час, їх окупанти вбили. Цілі родини вивезли разом з дітьми на углегshcmrbq цвинтар і розстріляли. Тільки за те, що вони нам допомагали...", - повідомив військовий.

Але не всі місцеві жителі були налаштовані так.

"Пам'ятаю, в Новоайдар, наприклад, коли ми зайшли в 2015 році, перші пару тижнів люди від нас просто шарахалися. А вже через місяць почали носити хлопцям яблука, огірки. Довіра з'явилося", - зізнався комбат.

"Цілі сім'ї вивезли на цвинтар": комбат батальйону розповів, що "ДНРовці" робили з людьми, які допомагають арміїФото: Віктор Толочко (obozrevatel.com)

На його думку, люди на Донбасі хочуть перемоги більше, ніж жителі в Києві.

"Але навіть незважаючи на це люди продовжували з нами співпрацювати. Тому що довіряли. І нехай вони ще не говорять про нас "наша армія" - але я знаю, що там вже починають сприймати нас, як рідних. І знаєте, в тих місцях, де ми стояли, люди зараз - куди більш патріотичні, куди більше люблять держава, більше хочуть його перемоги, ніж навіть тут, у Києві", - підсумував Віктор Толочко.

Як раніше повідомлялося, сім'я загиблого АТОшника розповіла про відважного бійця.

У березні Україна втратила 10 захисників