"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську

"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську
Фото: Аеропорт у Луганську (facebook.com milinua)

Знімки зроблені в жовтні 2014 року

У мережі показали фото зруйнованого аеропорту в окупованому Луганську. Знімки зроблені в жовтні 2014 року. Вони опубліковані блогером Фашиком Донецьким на "Обозревателе".

"Погляньте на фото руйнувань ще раз і порівняйте з тим пейзажем, який зараз навколо вас. Все це завдяки тим, хто кожен сантиметр нашій землі не віддавав без бою", - написав під знімками блогер.

"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в ЛуганськуФото: Зруйнований аеропорт Луганська (obozrevatel.com)

"Українцям, не треба вигадувати в ЗМІ героїв з липовими біографіями і міфічними здібностями. Вони серед нас. Це вони не дали піз*єцу під назвою рюцкий світ поширитися далі. Цінуйте Героїв і світ без російського чобота. Інакше будете в черзі за квиточки за 12 фублів стояти, щоб до Хунти за ковбасою поїхати", - підсумував блогер.


"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську"Цінуйте героїв і світ без російського чобота": в мережі показали архівні фото аеропорту в Луганську
 

Фото: Аеропорт Лугаснка в жовтні 2014 року (obozrevatel.com)

Нагадаємо, що знищення вантажівки бойовиків на Донбасі показали з висоти пташиного польоту (фото).

У березні Україна втратила 10 захисників (Відео: РБК-Україна)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся