ua en ru

"Цінуйте життя": російська школярка написала пронизливе послання перед суїцидом

"Цінуйте життя": російська школярка написала пронизливе послання перед суїцидом Фото: skk-(pixabay.com-3938030)

14-річна школярка покінчила життя самогубством

У Москві 14-річна школярка покінчила життя самогубством. Перед смертю вона написала зворушливе послання. Його вона озвучила на 55 сторінках в мережі. Про це повідомляє "Московський комсомолець".

"Підніміть очі до неба і подивіться на нього — ось що я бачила останнім у своєму житті... Пройдіться по вулицях і відчуйте твердий грунт під ногами, адже мені вже ніколи не вдасться цього зробити. Цінуйте життя. Цінуйте кожну мить, адже ви ніколи не дізнаєтеся, коли зможете зробити це в останній раз", - написала дівчинка.

Тіло дитини знайшли під вікнами будинку.

"Ви б знали, як калатає серце, поки я це пишу. Адже... Це значить, що я наближаю себе до кінця. Значить, що скоро і правда буде останній день мого життя.... Виникає резонне питання: "Катя! Чому?! Навіщо?! Що такого сталося?!". А от нічого. Нічого не сталося такого, чого можна було б однозначно померти. У мене не вмирав близька людина, я не потрапляла в аварію, мене ніхто не ґвалтував і нічого такого не сталося. Просто... Я, швидше за все, впала в депресію", - написала вона.

Наголошується, що школярка не полягала в так званих "групах смерті".

"Був варіант дочекатися 18-річчя і тоді зробити це в таємниці від всіх, але знову ж я говорила — у мене немає стільки часу. Занадто довго, я навіть не потягнула. Далі був вихід просто піти з дому і оселитися там, де тихо і спокійно, і відновлюватися. АЛЕ! Що б я робила потім? Прийшла назад? Та й довго б я не прожила — упіймали б, від голоду померла — та що завгодно. А просто знайти десь тишу... Імпосібл. Я перебрала все, що тільки можна було. І виходу я не знайшла", - заканчивантся послання маленької москвички.

Нагадаємо, що у Києві чоловік покінчив життя самогубством, зістрибнувши з даху котельні.