ua en ru

У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)

У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото) Фото: Пар (facebook.com odtrust)

Аварійну ділянку планували ремонтувати в 2018-2019 роках

У центрі Одеси на ділянці між вулицями Рішельєвській і Катеринській прорвало трубу теплотраси, яка проходить під проїжджою частиною. Про це повідомляє 048.ua.

Інцидент стався в середу ввечері, 20 грудня.

Частину Базарної вулиці залило окропом. Гаряча вода заливала підвали і утворювала "річки" на дорозі. Через густу пару, яка підіймалася над водою посеред проїжджої частини, водіям автомобілів було важко проїжджати аварійну ділянку.

У мережі з'явилися фото з місця аварії. Знімки були опубліковані на сторінці "Довірлива Одеса" в Facebook.

У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)

Фото: Прорив теплотраси (facebook.com/odtrust.one)

"В результаті аварії відключені від теплопостачання 83 житлових будинки, сім дитячих садків, дев'ять шкіл і вісім медичних закладів", - повідомили в прес-службі муніципалітету.

У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)У центрі Одеси на місці вулиці утворилася річка з окропу (фото)

Фото: В Одесі прорвало теплотрасу (048.ua)

Зазначається, що для виявлення місця прориву, комунальникам довелося розкопати частину вулиці.

Трубопровід, на якому сталася аварія, проклали ще у 1964 році. У 2016 році частина магістралі по вулиці Базарній (від вул. Пушкінської до вул. Рішельєвській) була капітально відремонтована. А от ділянку, де сталася аварія, планували оновити в 2018-2019 роках.

До речі, в Одесі посеред проїжджої частини утворилася величезна прірва.