ru ua

Цирк "Кобзов" продає квитки, незважаючи на заборону

Цирк "Кобзов" продає квитки, незважаючи на заборону Фото: Цирк "Кобзов" (УНІАН)

Директор запевняє, що на них "наїжджають"

Цирк "Кобзов" продовжує продавати квитки на свої вистави. Власника не бентежить заборона, раніше виписаний Київської міської державної адміністрації через виявлення кору у одного з працівників закладу.

Директор цирку Микола Кобзов заявив, що не отримував жодного офіційного документа з вимогою припинити роботу. На його думку, підстав для закриття цирку на Контрактовій площі (Подільський район столиці) немає. Про це він повідомив у коментарі "Громадському".

"До нас приїжджала перевірка, але ми розуміємо, що це просто роздута в інтернеті скандал. Ще з минулого року на цирк "Кобзов" потужно "наїжджають", його намагаються знищити і закрити. Ми стали жертвою незрозумілих поки що людей або конкурентів", – сказав Микола Кобзов.

Власник цирку запевняє, що працівники цирку в останній раз проходили медогляд 15 грудня.

Керівник Головного управління Госпродпотребслужбы Олег Рубан заявив, що у нього є офіційний лист від КМДА про припинення продажу квитків цирком з 11 січня. У разі невиконання припису цирку буде загрожувати кримінальна відповідальність.

"На сьогоднішній день обмежена продаж квитків, замінена група персоналу в самому закладі. Весь персонал, який імовірно контактував з хворим на кір, відправлений на додаткове медичне обстеження", — сказав Рубан.

Як раніше писав Styler, в. о міністра здоров'я України Уляна Супрун заявила, що епідемії кору в країні немає. Проте, батьки повинні вакцинувати своїх дітей.