ua en ru

"Цирк виродків": на Донбасі продавщиця образила дітей, які розмовляли українською мовою

"Цирк виродків": на Донбасі продавщиця образила дітей, які розмовляли українською мовою Продавщиця (Колаж РБК-Україна)

Інцидент стався в невеликому магазині "Ізюмінка"

У мережі розгорається скандал через продавщиці в Костянтинівці Донецької області, яка в магазині образила дітей, які говорять українською мовою. Про це кричущий випадок розповіла мати дітей Наталя Сосницька на своїй Facebook-сторінці.

"Розказати вам про магазин "Ізюмінка" на Леваневського (Костянтинівка)? Точніше про продавчинь? Ми є постійними клієнтами цієї продуктової крамниці. І вже дуже давно. Бо це близько і зручно. Персонал там майже не змінювався ніколи.
Вчора мої діти як завжди пішли купити щось з'їсти, і поки обирали що б їм хотілося, спілкувалися між собою. Українською. І тут одна продавщіца (по-іншому назвати я її не можу) зреагувала на мову і вирішила прокоментувати вголос, навіть не пошепки, почуте. Вона дивилячись на дівчат сказала "ЦИРК УРОДОВ", - написала Сосницька.

Жінка обурена такою поведінкою співробітниці магазину.

"В принципі я не раз чула про те, що обслуговування там так сєбє, але щоб отак нахабно, це вже занадто. В "Ізюмінку" я більше не піду. Ця доросла тьотя жодного разу не сказала мені такого, а дітей 14 років і їхню мову вона вирішила відкрито простібати. Я дуже зла, хоча таких випадків у моєму житті було мільйон", - підсумувала донеччанка.

"Цирк виродків": на Донбасі продавщиця образила дітей, які розмовляли українською мовою

Скріншот (facebook.com/sosnytska)

Читайте також продавщиця з Дніпра розповіла, за що вона вдарила вдову бійця АТО.