ua en ru

"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТО

"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТО Фото: Могила бійця (Прес-центр_Вовчанської_Райдержадміністрації)

Матері воїнів поза себе від горя

В місті Павлоград Дніпропетровської області вандали осквернили могили загиблих бійців АТО. Невідомі заляпали фарбою пам'ятники військовим. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер Анна Третяк Желіховська.

"Тільки вчора пів міста провели в останню путь нашого побратима Андрійка Борисенка, як знову ці тварі ходять по костях наших загиблих захисників... Сьогодні вранці виявили, що на центральному кладовищі міста по вул. Шутя на алеї пам'яті наших полеглих хлопців вандали-сєпапи замалювали балоном фарби портрети і інформацію на семи гранітних пам'ятниках бійців АТО. В тому числі Петра Карташова, Володимира Милосердова, Андрія Михайленка, Дениса Камєнєва, Сергія Тафійчука", - написала волонтер.

"До коли ці тварі будуть нищити пам'ять про наших загиблих захисників, скільки ми будемо востановлювати це все, скільки ми будемо просити встановити на кладовищі та біля дошки пам'яті камери, коли цих сук знайдуть і накажуть? Зараз їду в Дніпро з матерями загиблих і витираю їм сльози, заспокоїти їх нереально....", - підсумувала Ганна.

"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТОСкріншот (facebook.com/amourangel)

"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТО"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТО"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТО"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТО"Тварини ходять по кістках": у Дніпропетровській області вандали осквернили могили бійців АТОФото: Спаплюжені могили (facebook.com/amourangel)

Нагадаємо, що в Одесі 23 грудня невідомі вандали облили фарбою пам'ятники бійцям АТО.