Тверда п'ятірка: українці завоювали медалі на престижному турнірі з боротьби

Тверда п'ятірка: українці завоювали медалі на престижному турнірі з боротьби Фото: Українська команда (noc-ukr.org)

У перший же день змагань українець здобув "срібло"

Українські команди по жіночій, вільної та римської боротьби поповнила свою скарбничку п'ятьма медалями на престижному спортивному конкурсі в Баку. Про це повідомляє НОК.

У перший день "срібло" для України виборов представник вільної боротьби Ален Засєєв (125 кг).

Три медалі на рахунку наших дівчат. Вищу сходинку на п'єдесталі пошани зайняли Оксана Гергель (60 кг) та Юлія Ткач (63 кг), "бронзу" отримала Тетяна Кіт (55 кг).

В останній день змагань 3 місце у ваговій категорії 130 кг посів борець-класик Олександр Чернецький.

Як раніше повідомлялося, українські борці завоювали дві командні "бронзи" на Кубку Націй.