"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)

"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)
Фото: Андріївська церква (РБК-Україна)

Андріївська церква - видатна архітектурна пам'ятка Києва

В Андріївській церкві Києва тривають реставраційні роботи. Про це повідомив заступник директора по реставраційних та господарських робіт у Національному заповіднику "Софія Київська" Вадим Кириленко на своїй сторінці в Facebook і опублікував відповідні фотографії реставраційних робіт.

"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)
 

Фото: Реставраційні роботи Андріївської церкви (facebook.com/ВадимКириленко)

Він написав, що будівельні ліси змонтовані під самий купол Андріївської церкви. Лісами змусили весь внутрішній простір пам'ятника. Ведуться малярні та ліпні роботи. Замінюється стара електрична проводка і пожежно - охоронна сигналізації на нову. Працюють художники, позолотники й ліпники.

"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)

Скріншот поста (facebook.com/ВадимКириленко)

У мережі задали одне цікаве питання.

"Цікаво, а як до цих робіт приєдналася церква, яка радо долучається до проведення там богослужінь? Була запропонована якась допомога з боку служителів церкви - фінансування або ще якась інша форма?" - пише Ірина Вільчинська.

"Творці": в мережі показали, як проходить реставрація Андріївської церкви (фото)

Скріншот коментарів (facebook.com/ВадимКириленко)

Андріївська церква — православний храм, побудований в стилі бароко за проектом архітектора Бартоломео Растреллі в 1754 році на Андріївській горі. Розташована на крутому правому березі Дніпра, над історичною частиною міста — Подолом. Вниз від неї йде Андріївський узвіз, що з'єднує верхній місто з нижнім.

Нагадаємо, що британський арт-дилер Філіп Молд показав процес відмивання картини XVII століття. Автор повідомив, що відео зібрало 150 тисяч лайків і більше 7,5 мільйонів переглядів менш ніж за добу. У ролику показано, як за допомогою спеціальної мазі з картини видаляється шар бруду. Після цього зчищають бруд із полотна.

Твір, на якому зображена дама в червоному платті, Молд придбав на одному з аукціонів. Після цього його галерея зайнялася реставрацією роботи. Про модель відомо тільки те, що в 1618 році, коли було написано полотно, їй було 36 років

Також повідомлялося про те, що окупаційна влада Криму замість оголошеної реконструкції в Бахчисарайському палаці взялися за його знищення.

Для виконання робіт з реставрації історичного об'єкта не залучили професійних реставраторів. Всі роботи виконують звичайні робітники.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся