ua en ru

"Важко було приховувати радість": на похорон Мотороли донеччани прийшли не за своєї волі

"Важко було приховувати радість": на похорон Мотороли донеччани прийшли не за своєї волі Фото: моторола (РІА Новини Україна)

У мережі з'явилася інформація про те, що жителів окупированного міста відправили на похорон Мотороли бойовики

Люди, присутні на похорон Мотороли, бойовика "ДНР", прийшли туди не по своїй волі. Таку думку висловив журналіст Максим Бутченко на своїй сторінці в Facebook.

“Фотки похорону Мотороли - липові. Машина пропаганди працює саме так - зачищаються неугодні, колишні герої, а потім створюється аура їх шанування. Невже незрозуміло, що в Донецьку, як і Луганську люди не виходять самі, по своєму бажанню. Там зовсім інший менталітет. Їх зганяють для картинки (там навіть на фото є автобуси), щоб потім в українському Facebook знову кляли і лаяли донбаських. Нікого не виправдовую, але потрібно розуміти, як все там працює", - написав Бутченко.

Фотки похорону Мотороли - липові. Машина пропаганди працює саме так - зачищаються неугодні, колишні герої, а потім...

Опубліковано Максимом Бутченком 19 жовтня 2016 р.

Думка журналіста підтверджує опублікована в Twitter-акаунті Key листування з мешканкою окупованого терористами Донецька.

"Важко було приховувати радість": на похорон Мотороли донеччани прийшли не за своєї воліНагадаємо, бойовик Моторола загинув у Донецьку в ліфті будинку, в якому проживав.