ru ua

Тимчук висміяв брехню окупантів про туристів з Великобританії

Тимчук висміяв брехню окупантів про туристів з Великобританії Фото: Крим (pixabay.com/Berzin)

Нардеп розповів про "нові види туризму" в Криму

Український військовий і народний депутат Дмитро Тимчук висміяв новину окупантів про те, що анексований Крим відвідали британські туристи. Він зазначив, що агресорам варто розвивати "нову нішу", і пропонувати "тури по Криму, не виїжджаючи" з столиць. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Про нові види туризму в Криму. Російські ЗМІ активно розганяють новину "Крим відвідала перша група туристів з Великобританії" з посиланням на якогось Олексія Черняка, який називає себе "головою парламентського комітету з питань санаторно-курортного комплексу та туризму", - написав Тимчук.

"Фішка в тому, що група британців відвідала Крим ... таємно. Її приїзд активно піарили ще в лютому. Але, як відверто визнав сам Черняк, приїзд і від'їзд британців зберегли в таємниці, "щоб не створювати їм проблеми на батьківщині". Оскільки Черняк анонсує приїзд туристів і з інших країн, треба думати, ці візити також пройдуть у форматі "щоб ніхто не здогадався". Думаю, кримським чиновникам не варто зупинятися на досягнутому. Треба розвивати нішу", - розповів він.

Депутат іронічно запропонував кілька варіантів, якими пропонує скористатися.

"Новими пропозиціями окупантів, крім конспіративного туризму, можуть стати:

1) Туризм за фальшивими документами;
2) Туризм виключно в темний час доби;
3) Спецпропозиція - "Тури по Криму, не виїжджаючи з Лондона/Парижа/Пекіна...".

Якщо серйозно, то, як підтверджують наші прикордонники, потік туристів до Криму продовжує знижуватися. Звідси всі ці вишукування окупантів, що імітують хоч якесь життя пацієнта. На цьому фоні залишається актуальним питання запровадження на адміністративному кордоні з Кримом такого ж режиму, як і в зоні АТО", - зазначив військовий.

Тимчук висміяв брехню окупантів про туристів з Великобританії

Скріншот поста акаунта facebook.com/dmitry.tymchuk

Раніше повідомлялося, що у Криму заявили про групу британських туристів, які "тишком-нишком" відвідали окупований півострів.