ua en ru

"У нас з Росією війна, а не толерантність": мережу обурив шкільний стенд у Дніпропетровській області

"У нас з Росією війна, а не толерантність": мережу обурив шкільний стенд у Дніпропетровській області Школа (Колаж РБК-Україна)

Адміністрацію української школи звинуватили в проросійській агітації

В Магдалинівської школі Дніпропетровської області з'явився скандальний шкільний стенд, який розповідає про те, що в Україні повинна бути толерантність до Росії і про давню дружбу слов'янських народів. Відповідне фото розмістив командир генерального штабу ЗСУ Анатолій Штефан на своїй сторінці в Facebook.

"Магдалинівська школа... Дніпровська обл. Говорите війна йде? Росія агресор? Допоможіть репостом це зрозуміти директору і вчителям цієї школи, що у нас з росією війна майже 4 роки, а не ТОЛЕРАНТНІСТЬ .... Без слів. Спасибі", - підписав пост Штефан.

"У нас з Росією війна, а не толерантність": мережу обурив шкільний стенд у Дніпропетровській областіСкріншот поста облікового запису facebook.com/ukrop.bc

Варто відзначити, що користувачі соцмережі шоковані такою "толерантністю" адміністрації Магдалинівської школи до Росії і поспішили нагадати про військовий конфлікт, який триває вже чотири роки з країною-агресором:

"В Міносвіти-терміново, і в СБУ. Покидьки, колаборанти", - зазначила Світлана Любовникова.

"Дітям потім буде важко пояснити, що це не так. Вчителі не усвідомлюють відповідальності або ж роблять це навмисне", - повідомив Тарас Петренко.
"На неї треба писати скаргу в прокуратуру за проросійську агітацію", - підкреслила Таїсія Дика.