ru ua

"У нас свобода слова?": Ніцой обурилася обслуговуванням російською мовою в українських поїздах

"У нас свобода слова?": Ніцой обурилася обслуговуванням російською мовою в українських поїздах Фото: Лариса Ніцой (youtube телеканал ZIK)

Письменниця пішла скаржитися начальнику поїзда

Відома українська письменниця Лариса Ніцой обурилася тим, що в поїздах "Укрзалізниці" розмовляють російською мовою. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці, опублікувавши відео розмови з провідницею.

За словами Ніцой, працівниця поїзда сказала їй, що при прийомі на роботу їй не проводили інструктаж і не говорили, що вона повинна спілкуватися державною мовою.

"А чому ви говорите на Укрзалізниці не українською мовою? - Ну у нас же свобода слова, правильно? Кожен говорить, як йому зручно", - цитує Ніцой діалог з провідницею.

Відео: Ніцой обурилася обслуговуванням (facebook.com/larysa.nitsoi)

Також письменниця звернулася до міністра транспорту України.

"Пан міністр транспорту, Омелян, не підкажете ще й Ви, чому в поїзді №732 оголошення державною мовою додатково дублюються: "Обережно, двері закриваються - Астарожна, двері закриваюцца"? З часів Незалежності (скоро 30 років) в Україні все вивчають у школах українську мову! Для кого це дублювання? Для окупантів? Вже роздяглися і чекаємо?" - написала Ніцой

"У нас свобода слова?": Ніцой обурилася обслуговуванням російською мовою в українських поїздах

Скріншот (facebook.com/larysa.nitsoi)

Як раніше повідомлялося, Ніцой прокоментувала виступи українських зірок в Росії.