ru ua

"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві

"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві Фото: Плитка на Шулявці (facebook.com/sergii.ogoro)

В одному з мікрорайонів у переході скоро відвалиться нова плитка

У Солом'янському районі Києва в одному з пішохідних переходів після нещодавнього косметичного ремонту вже відвалюється плитка. Відповідні фото опублікував журналіст Сергій Огородник на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Ремонт підземних переходів по-київски. Або освоєння бюджетних коштів? Плитку покладено на плитку і вона вже відшаровується. Шулявка" – написав чоловік.

"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві

Фото: Плитка на Шулявці (facebook.com/sergii.ogoro)

"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві

Фото: Плитка в переході (facebook.com/sergii.ogoro)

"Відшаровування в палець завтовшки і пішло далі. Вся плитка "грає" і скоро відпаде", - додав він під одним із знімків.

"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві

Скріншот поста (facebook.com/sergii.ogoro)

"Я був шокований, побачивши таку "косметику". Цікаво, у себе на кухні чиновники так само зробили і проконтролювали?" – зазначив Сергій в коментарях.

На публікацію журналіста відреагував депутат Київської міської ради Прохор Антоненко.

"Візьму на контроль. На жаль, така ситуація типова для якості виконання робіт нинішньою владою в Києві. Головне освоїти бюджетні кошти і так щороку. На станціях швидкісного трамвая така ж ситуація і в черговий раз місяцями робиться повторний ремонт", - написав Антоненко в коментарях.

"Дякую! Це той випадок, коли кошти є, але через злочинну безгосподарність вони вилітають в трубу і накриваються мідним тазом", - відповів журналіст.

"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві"У себе на кухні так само зробили?": у мережі обурилися ремонтом підземного переходу в Києві

Скріншот коментарів (facebook.com/sergii.ogoro)

До речі, під Києвом робітники кладуть асфальт прямо в бруд.

Під Києвом, у місті Вишневе комунальники кладуть асфальт прямо в бруд. Про це повідомляють на сторінці "Вишневе Портал" в Facebook.

"Традиційно під Новий рік у Вишневому асфальтують дороги. 2017 не став винятком, сьогодні 12 грудня на вул. Освіти нарешті в асфальт закатали частину коштів, виділених на благоустрій Південну сторони", - написали на сторінці.

"Задовбали, до яких пір така херня буде творитися? Віддали б всі дороги туркам чи ще комусь, поки виродки не навчилися працювати не на освоєння коштів, а на власне ім'я, репутацію", - написав Іван Соловян.

"Асфальт, який поклали пару місяців тому, вже розсипався. Тепер на нього будуть класти новий! Довго пролежить? За наші з вами гроші?" - відреагувала Мартиненко Людмила.

"Повні ідіоти", - прокоментував Михайло Соколов.