ua en ru

Вбив за георгіївську стрічку: добрий дідусь зарізав 26-річного хлопця

Вбив за георгіївську стрічку: добрий дідусь зарізав 26-річного хлопця Фото: Вбивство за георгіївську стрічку (Колаж РБК-Україна)

Хлопець стікав кров'ю до приїзду медиків

У Росії літній чоловік убив молодого хлопця за те, що той вимагав зняти георгіївську стрічку. Про це повідомляє "Комсомольская правда".

У російському місті Перм пенсіонер убив 26-річного хлопця, який вимагав зняти георгіївську стрічку. Трагедія сталася ще 8 травня.

Як повідомили свідки події, молодий хлопець перебував у стані алкогольного сп'яніння і поводився неадекватно. Він ображав перехожих і буквально на них кидався.

"Хлопець йшов по дорозі з пляшкою пива, лаявся матом і ображав людей, які проходили повз. Потім у нього стався конфлікт з двома літніми чоловіками", - розповів один з очевидців трагедії.

Молодий чоловік ув'язався за двома літніми чоловіками з вимогою зняти георгіївську стрічку, яка в одного з чоловіків була пришпилена до грудей. Після відмови, хлопець кинувся на пенсіонерів з кулаками.

Літній чоловік не розгубився і різко дістав з кишені ніж, яким вдарив молодого хлопця в шию. Після події, літні чоловіки швидко втекли з місця злочину.

Очевидці трагедії негайно викликали швидку медичну допомогу та поліцію. Але молодий хлопець помер ще до приїзду медиків. Причина смерті – ножова рана шиї.

Злочинця швидко знайшли і затримали. Ним виявився 66-річний пенсіонер. На даний момент йому обрали запобіжний захід – домашній арешт строком на два місяці.

"Я дуже жалкую, що це сталося", - заявив на суді пенсіонер.

Як відзначають журналісти, які були присутні на засіданні суду, пенсіонер абсолютно не схожий на вбивцю, у нього добрі очі.

У пенсіонера-вбивці є дві дочки-близнюки і онуки.

Вбив за георгіївську стрічку: добрий дідусь зарізав 26-річного хлопцяВбив за георгіївську стрічку: добрий дідусь зарізав 26-річного хлопцяВбив за георгіївську стрічку: добрий дідусь зарізав 26-річного хлопця

Фото: Пенсіонер-вбивця (kp.ru)

Нагадаємо, під Києвом школяр зарізав свого друга.

Рекомендуємо подивитись: 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Відео: video.rbc.ua