ru ua

"Забирайтеся геть": в мережі згадали про цинічний випадок зі священиком УПЦ МП

"Забирайтеся геть": в мережі згадали про цинічний випадок зі священиком УПЦ МП Фото: Священики московського патріархату

За словами волонтера, священик був непохитний

Волонтер і боєць-доброволець Тарас Єлейко розповів про кричущий випадок зі священиком московського патріархату, який відбувся 18 років тому. Своєю розповіддю він поділився в інтерв'ю Gazeta.ua.

"Пам'ятаю, як у 2000-му багатодітному знайомому конфіскували бус на митниці за незначну прострочення перебування авто в Україні. Тоді можна було заплатити майже символічну суму на біржі, 400-800 доларів, і викупити свою машину, вартістю 15 тисяч доларів, заплативши гроші в бюджет", - згадав Єлейко.

За словами волонтера, священик був непохитний. Не переконали його навіть прохання на колінах.

"Однак ми дізналися, що машину бере батько МП Володимир Шарабура, церкві на Короленка у Львові. Ми поїхали і на колінах його просили поступитися авто на користь реального власника, багатодітного батька. Він вигнав нас раз, другий, а на третій пояснив: "Митрополит для мене дзвонив голові СБУ і той знайшов мені саме таку машину на митниці. Якими очима я ще раз звернуся до них? Забирайтеся геть, якщо не хочете мати проблем з СБУ". Ще тоді вони співпрацювали!" - підсумував волонтер.

Як раніше писав Styler, в Одесі церкви УПЦ МП обклеїли красномовними наклейками.

Раніше відомий журналіст Айдер Муждабаєв заявив, що в Україні варто заборонити діяльність Української православної церкви Московського патріархату.

Нагадаємо, що священик Московського патріархату в Запоріжжі відмовився відспівувати малюка, на якого впав самогубець, тому що дитина був охрещений в Київському патріархаті.