ru ua

"Вбивають людей заради задоволення": звільнений Ігор Козловський розповів, як божеволіють бойовики

"Вбивають людей заради задоволення": звільнений Ігор Козловський розповів, як божеволіють бойовики Фото: Бойовик (vk.com/sdd_sevastopol)

За його словами, терористи отримують особливе задоволення від катувань людей

Звільнений з полону Ігор Козловський розповів, як бойовики "ДНР" божеволіють під час тортур людей. Про це пише "24 канал".

"Мені, на жаль, є про що розповісти на цю тему. По-перше, просто констатую той факт, що катування та знущання над захопленими військовими та мирними мешканцями є особливістю непотрібу, який воює на Донбасі. Але серед цього зброду можна виділити простих дегенератів-рецедевистів із алкашами, які повільно вбивають людей задля задоволення, щоб відчути свою значимість, так професійних катів із кадрових російських військових або ФСБшників", - зазначив він.

Козловський зазначив, що для терористів перестали існувати будь-які рамки.

"Вони божеволіють від задоволення, коли від їх ударів хрумтять чиїсь кістки та все більше розпаляються, завдаючи жертві нестерпного болю", - сказав він.

За його словами, серед катів є і ті, хто усвідомлює те, що відбувається.

"Таких швидко списують через те, що вони дуже швидко стають психічно хворими після того, що зробили із ні в чому не винними людьми. На Донбасі збожеволіли у прямому сенсі цього слова більше 50 професійних катів. Але заміну їм завжди знайдуть", - зазначив він.

Козловський розповів, що терористи б'ють полонених кийками до напівсмерті - і це самий "простий" метод.

"Після втрати свідомості все повторюється. Відрізання вух, засовування бутилок до заднього проходу, підключення струму до полових органів – всі ці методи дуже популярні серед катів. І останніми, якраз, зазвичай користуються у "Ізоляції" – центру тусовки інтелігенції у Донецьку до війни. Наразі ж це місце – гірше за Освенцим", - поділився він.

Колишній полонений розповів, що бойовики мають намір зламати людину. Вони люблять відрізати чоловікам статеві органи, а потім надають медичну допомогу, щоб жертва не померла. Після - закривають одного на місяць.

Раніше звільнений з полону буковинець розповів про свою адаптацію до мирного життя.