ru ua

Вбивство Ноздровської: вину підозрюваного можуть не довести

Вбивство Ноздровської: вину підозрюваного можуть не довести Фото: Ірина Ноздровская (facebook.com- Ірина Ноздровская)

Омбудсмен вважає, що справу можуть не розкрити

Провину підозрюваного у вбивстві Ноздровской можуть не довести. Про це в ефірі телеканалу NewsOne заявила уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська.

За її словами, Юрія Россошанського рано назвали вбивцею.

"Я спостерігаю за цією справою дійсно з жахом. Тому що на сьогоднішній день мені здається, що абсолютно порушено право людини на презумпцію невинуватості. Тому що зараз і суспільство, і Національна поліція, і Генеральна прокуратура, все вже призначили одну конкретну особу вбивцею при тому, що ще немає рішення суду. Ще немає відповідних доказів, які на судовому засіданні були б розглянуті, як доказів захисту, так і доказів обвинувачення. і без рішення суду по суті людину вже вбивцею визнали", - розповіла Лутков івської.

Омбудсмен додала, що вина підозрюваного може бути не доведена.

"У випадку, якщо раптом виявиться, що доказів недостатньо, виявиться, що докази неналежні і я не знаю, що ще може бути на судовому засіданні, і зараз складно прогнозувати, але якщо суд раптом виправдає цю людину, то по суті справа має розглядатися з самого початку з моменту виявлення тіла. І відповідно справа не буде розкрита. Я б утрималася від висновків і утрималася б від яскравих звинувачень", - зазначила вона.

До речі, між правозахисницею і підозрюваним були конфлікти з рукоприкладством.