ru ua

Вбивство Ноздровської: у Києві підпалили авто громадського контролера у справі правозахисниці (фото, відео)

Вбивство Ноздровської: у Києві підпалили авто громадського контролера у справі правозахисниці (фото, відео) Фото: Згоріла машина (facebook.com/mikhail.kovalchuk.562)

Автомобіль повністю згорів

В ніч на 11 січня у Києві підпалили автомобіль громадського контролера у справі вбитої української правозахисниці Ірини Ноздровської Михайла Ковальчука. Невідомі облили машину горючою сумішшю і підпалили. Про це він сам повідомив "Укрінформу".

"Троє невідомих молодиків вночі облили мій автомобіль, який стояв на парковці, горючою сумішшю і втекли. Все це зафіксували камери спостереження. Охоронець паркування на той момент кудись відійшов", - розповів Ковальчук.

Наголошується, що парковка розташована під будинком, і пожежники прибули на місце події дуже оперативно, перешкодивши можливому поширенню полум'я на житловий будинок.

Відео: Машину підпалили невідомі (facebook.com/mikhail.kovalchuk.56)

Також Ковальчук подякував пожежникам, які швидко загасили полум'я. Воно могло перекинутися на інші транспортні засоби, які стояли поруч.

Як раніше повідомлялося, стало відомо, як родичі покривали вбивцю Ноздровської.

Нагадаємо, що в селі Демидів Вишгородського району Київської області відбувся похорон Ірини Ноздровської, убитої в кінці 2017 року. З юристом попрощалися у вівторок, 9 січня. На похоронах була присутня донька вбитої - Анастасія, та інші родичі. Біля будинку чергувала бригада "швидкої допомоги".