ru ua

Вбивство Ноздровської: між правозахисницею і підозрюваним були конфлікти з рукоприкладством

Вбивство Ноздровської: між правозахисницею і підозрюваним були конфлікти з рукоприкладством Фото: Ірина Ноздровська (facebook.com- Ірина Ноздровская)

Адвокат розповів подробиці

Між убитої правозахисницею Іриною Ноздровською і підозрюваним Юрієм Россошанським були конфлікти, і деякі з них закінчувалися рукоприкладством. Про це заявив адвокат сім'ї Ірини Анатолій Худяков, передають "Факти".

"Вони з Россошанським могли лаятися, крити один одного матом. Могло дійти навіть до легкого рукоприкладства, таке теж було", - сказав він.

Адвокат підтвердив, що підозрюваний погрожував правозахисниці.

"Насправді Ірина не сприймала погрози Россошанського всерйоз. Так, він говорив їй: "Ти погано закінчиш!"Але це було на емоціях, і Ірина з цього приводу навіть не зверталася в поліцію. Не було такого, щоб Россошанський їй щось сказав - і вона дійсно злякалася за своє життя", - підкреслив Аеатолій Худяков.

Раніше стало відомо, як родичі покривали вбивцю Ноздровської.

Заступник глави Нацполіціі В'ячеслав Аброськін на брифінгу розповів, що сім'я підозрюваного у вбивстві юриста Ірини Ноздровской Юрія Россошанського дала неправдиві свідчення про те, що всі члени сім'ї були вдома і рано пішли спати.

За словами Аброськіна, родичів видав трафік мобільного зв'язку.