ru ua

Вбивство Ноздровской: підозрюваний розкрив подробиці жорстокої розправи

Вбивство Ноздровской: підозрюваний розкрив подробиці жорстокої розправи Фото: Россошанський і Ноздровская (Колаж РБК-Україна)

Россошанський розповів, як убив юристку і позбувся тіла

Юрій Россошанський зізнався у вбивстві правниці Ірини Ноздровской і розповів подробиці про день злочину. Про це в інтерв'ю "Обозревателю" розповів глава кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

В той день Юрій Россошанський випив зі своїм гостем і вийшов його проводити.

"І момент "проводжання", і момент приїзду Ірини в Демидов – фактично один час. Россошанський провів гостя, а коли йшов сам, під'їхав автобус, з якого вийшла Ірина", - розповіли в поліції.

За словами підозрюваного, Ноздровская стала ображати його з-за справи сина Дмитра, який на смерть збив її сестру.

"Вона відразу почала мене ображати, кричати: "Вбивця!" – розповів підозрюваний. Після цього, за словами підозрюваного, на нього нахлинула. Мовляв, вже не було сил терпіти скандали і т. д. Він підійшов, підібгав її до стіни або огорожі (там ще якісь кущі) і завдав Ноздровской удари ножем", - говорить Аброськін.

Він уточнив, що це було не холодну зброю, а предмет на зразок ножа, який Россошанський використовував в господарстві.

"Після цього Россошанський поніс тіло до мосту, де, за його словами, розділ Ірину, а тіло вкинув у річку", - відновив показання підозрюваного поліцейський.

Нагадаємо, що в селі Демидів Вишгородського району Київської області пройшли похорон Ірини Ноздровской, убитої в кінці 2017 року. З юристом попрощалися у вівторок, 9 січня.