ru ua

Вбивство Ноздровской: поліцейські відновили останній путь правозахисниці

Вбивство Ноздровской: поліцейські відновили останній путь правозахисниці Фото: Ірина Ноздровская (facebook.com/Ирина Ноздровская)

Слідчі переглянули відео з півсотні камер

Правоохоронцям вдалося відновити останню путь, по якому переміщалася правозахисниця Ірина Ноздровская в день свого вбивства. Про це заявив перший заступник глави Національної поліції В'ячеслав Аброськін під час брифінгу у справі про вбивство, пише ТСН.

"Ми знайшли і відпрацювали відеокамери, встановлені від Банкової, в метро до "Героїв Дніпра" і до села Демидів, це більше 45 камер. Орієнтовно в районі 16 годин наша потерпіла прибула на станцію "Героїв Дніпра", у нас є її відеозображення, як вона рухається зі станції метро", - розповів він.

Повідомляється, що поліцейські встановили особу водія, який бачив Ноздровскую в черзі на зупинці, де вона чекала на маршрутку.

"Ми встановили на 99% автобус, в якому вона пересувалася. Але в той день, 29 числа, йшов сильний дощ, люди були одягнені, з парасольками, в шапках, ніхто один на одного не звертав уваги. Ми встановили шість маршрутних таксі, в них ми розсадили і встановили всіх людей, які пересувалися в цей час", - зазначив Аброськін.

За даними слідчих, 29 грудня з 17 до 18 годин від станції метро "Героїв Дніпра" в Демидов перемістилися 367 чоловік.

"Надалі, використовуючи всі наші технічні можливості, ми розклали її шлях руху. Ми встановили хід маршрутних таксі до села Демидів і продовжували відпрацювання людей. Відновивши її шлях, ми зрозуміли, що вона була в селі Демидів в районі половини шостого вечора", - додав заступник голови Нацполіціі.

До речі, жителі села, поблизу якого було знайдено тіло Ноздровской, неохоче сприяють слідству.