ua en ru

Вбивство Окуєвої: в мережі назвали головні виклики для української влади

Вбивство Окуєвої: в мережі назвали головні виклики для української влади Фото: Аміна Окуєва (facebook.com-Amina.Okueva)

Користувачів обурила величезна кількість терактів в Україні

Відомий український військовий журналіст Мирослав Гай прокоментував вбивство Аміни Окуєвої, яке відбулося 30 жовтня біля села Глеваха Київської області, і назвав головні проблеми, які потрібно вирішити українській владі для забезпечення безпеки своїх громадян. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"У нас кожен місяць теракти, вбивства одіозних постатей, важливих полковників. У нас відбуваються підпали стратегічних складів, рейдерські захоплення стратегічних об'єктів. У нас продовжують свою діяльність проросійські угруповання, заслані депутати, РПЦ, діячі ОРДЛО їздять в Київ по магазинах. Процвітає контрабанда. Візовий режим з РФ досі не введений", - написав він.

Журналіст вважає, що люди, які відповідають за державну і громадську безпеку, знаходяться "не на своєму місці".

"Ну можна кричати, що вимога зміни силового керівництва, або введення візового режиму - це підбурювання, але чорт візьми. Кожен місяць. І нікого не ловлять. Де облави, де видворення дипломатів?" – обурився Гай.

За його словами, зараз потрібно негайно зібрати фахівців, які не працюють в органах, і писати доктрину національної безпеки, розробляти протоколи дій служб і контролю їх виконання.

"Мені заперечать, що все є. Чуваки, у вас кожен місяць теракт або вбивство. У вас частині захоплюють беззбройні люди і вивозять військове майно", - нарікає журналіст.

Вбивство Окуєвої: в мережі назвали головні виклики для української влади

Скріншот поста (facebook.com/miroslavgai)

Користувачі соцмереж відреагували на заяву Мирослава. "Контроль залишається від вбивства до вбивства. На жаль", - написав Сергій Сковпень.

Вбивство Окуєвої: в мережі назвали головні виклики для української влади

Скріншот коментарів (facebook.com/miroslavgai)

"Гроші люблять тишу. Тільки ця тиша владних кабінетів. Ми туди не входимо", - вважає Борис Пономаренко.

"Влади (БПП і НФ) не підуть на зміну керівництва МВС і СБУ в силу їх нібито "відданості" Порошенко і Авакову в їх безглуздому "балансі" всередині своєї "коаліції". А те ,що і ті й інші працюють просто огидно,так це мало кого, схоже, турбує", - зазначив Дмитро Нестеченко.

Вбивство Окуєвої: в мережі назвали головні виклики для української влади

Скріншот коментарів (facebook.com/miroslavgai)

Нагадаємо, що у Київській області застрелили учасницю АТО, лікаря і громадського активіста Аміну Окуєву. У мережі відреагували на жахливе вбивство 34-річної військовослужбовцем чеченського походження. у мережі показали одну з останніх фотографій вбитої Аміни Окуєвої.