ua en ru

Вбивство Окуєвої: місцеві жителі розповіли про винуватців злочину

Вбивство Окуєвої: місцеві жителі розповіли про винуватців злочину Фото: Аміна Окуєва (УНІАН)

Трагедія сталася у понеділок, 30 жовтня

Вбивці чеченського добровольця АТО Аміни Окуєвої йшли з місця злочину через село Малютянка, розташоване поруч з Глевахою Київської області, де сталася трагедія. Про це "Вестям" розповіли повідомили місцеві жителі.

"В районі переїзду було багато поліції, але дорога не перекрита. Я проїжджала там близько години тому. Автомобіль ніхто не зупиняв і не обшукував, хоча в новинах говорять зворотне", - розповіла Ірина.

Жінка зазначила, що на маєтках неподалік від місця події є відеокамери, тому поліція зможе легко встановити, куди поїхали злочинці.

"Тут неподалік будинок чи то колишнього судді, то чи прокурора Голосіївського району Києва, у нього все по периметру камерами напхане", - додала місцева мешканка.

Нагадаємо, що в понеділок, 30 жовтня в селищі Глеваха невідомі розстріляли автомобіль Аміни Окуєвої, в якому вона перебувала разом з чоловіком. Жінка загинула від отриманих поранень. Адама Осмаєва також поранили, але він вижив.

Це вже не перший замах на чоловіком. 1 червня в Києві під видом журналіст кілер зробив замах на Адама Осмаєва.

До речі, духовний лідер мусульман закликав надати Окуєвої звання Героя України.

"Я прошу, щоб Аміні Окуєвої дали посмертно звання Героя України. Я свідчу, що вона повністю гідна бути героєм нашої країни", - підкреслив Саїд Ісмагілов.

Він зазначив, що, крім молитви, важливо, щоб пам'ять про героїчну жінку зберігалася і в "земному" житті.