ua en ru

Вбивство українки в Італії: мати загиблої не вірить поліції

Вбивство українки в Італії: мати загиблої не вірить поліції Фото: Гори (pixabay.com/Marisa04)

З'явилися подробиці про вбиту дівчину

В горах провінції Тревізо в Італії знайшли тіло загиблої українки. Мати Софії Мельник не вірить в повідомлення про загибель її дочки. Про це Валентина розповіла ТСН.

Жінка переконана, що повідомлення поліції та інформація в пресі – брехня. Вона вірить, що Софія знайдеться живою.

"Я чекаю аналізи ДНК. Я не вірю, що це моя дочка", - сказала Валентина.

Вона зазначила, що дізналася про трагедію 21 грудня. На той момент Валентина перебувала в Італії і здала зразки ДНК для перевірки. Результати їй обіцяли надати в найближчі дні, проте офіційного висновку вона досі не отримала.

Повідомлення про численні романи дочки і версії, озвучені в пресі, мати назвала брехнею. За її словами, Софію могли любити багато чоловіків, але це не означає, що вона відповідала взаємністю.

Також Валентина зазначила, що Софія жила в Італії не десять років, а з 2001-го.

Раніше повідомлялося, що в горах Італії знайшли тіло вбитої українки.

Софія Мельник приїхала в Італію з Києва. Дівчина працювала перекладачем. Вона зникла 15 листопада, а через десять днів після цього її співмешканець покінчив з собою.

На думку слідчих, він вбив жінку через ревнощі, а потім вбив себе. На тілі загиблої виявили численні синці та подряпини. Як кажуть правоохоронці, її били палицею або ногами. Поліцейські припускають, що загибла могла бути ще живою, коли її в чорному пакеті скинули у прірву, а травми вона могла отримати під час падіння.