ru ua

Учасник АТО зізнався в посттравматичному стресовому розладі

Учасник АТО зізнався в посттравматичному стресовому розладі Фото: Після війни життя триває

Колишній парамедик намагається взагалі не з'являтися серед мирних людей

Військовий парамедик Олександр Моїсеєнко зізнався в прогресуючому посттравматичному стресовому розладі після участі в АТО. Відповідний запис він зробив в Facebook, згадавши при цьому власні переживання з цього приводу річної давності.

"Зараз я вже намагаюся серед мирного населення не з'являтися взагалі. Прогресує синдром, з "пост" в "постійно", - зізнався він.

Відзначимо, що рік тому Моісеєнко писав про те, що найбільшу паніку у нього викликає скупчення людей в переходах між станціями метро. Бачачи таку кількість народу, він подумки починав прикидати, як врятувати всіх.

"Небезпека масового ураження. Головне – встигнути приборкати паніку. Первинне сортування. Відокремити тих, хто ворушиться, від тих хто вже немає. З собою всього три турнікета і арафатка. Який довгий на дівчині плащ, м'яка тканина. Не втрачати її з виду, вийде чимало перев'язувального матеріалу", - передав він свої переживання, називаючи себе при цьому адекватним і мотивованим добровольцем.

У відповідь на нову запис парамедика бойовий побратим Олександра Станіслав Любий написав у мережі, що взагалі спати не міг, коли не чув обстрілу, але з часом гострота відчуттів пішла.

"Коли потрапляю на передок, то знову все поновлюється, але я не такий "хронічний", як ти", - написав він.

до Речі, раніше активісти змусили вибачитися водія маршрутки, який грубо відмовив АТОшнику в проїзді.