Вчені знайшли останки однієї з найкрасивіших цариць в історії

STYLERLIFE        01.12.2016 - 21:46
Фото: Цариця Нефертарі (proegypet.ru)
Фото: Цариця Нефертарі (proegypet.ru)

Дослідники припускають, що пара муміфікованих ніг, виставлених в Єгипетському музеї в Турині, може належати Нефертарі

Вчені з Інституту еволюційної медицини Цюріхського університету вважають, що останки, які знаходяться в Єгипетському музеї в Турині в Італії, можуть належати прославилася своєю красою дружини фараона Рамсеса II Великого Нефертарі, повідомляє Seeker.

Пара муміфікованих ніг була знайдена ще в 1904 році італійським археологом Ернесто Скіапареллі в гробниці Нефертарі. Але оскільки гробниця дуже постраждала від мародерів, дослідники з висновками не поспішали.

Згідно з проведеним аналізом, останки належали жінці, яка померла у віці 40-50 років, що відповідає історії Нефертарі. При цьому збігається і дані про зростання, які отримали шляхом проведення антропометричної реконструкції.

"Ми не можемо з абсолютною точністю говорити про те, що ноги належали Нефертарі, оскільки зразки для ДНК-тестування виявилися не придатні для аналізу. Але найбільш ймовірно, що це саме її останки. Нефертарі була великою царицею і красивою жінкою, що ставить її в один ряд з Хатшепсут, Нефертіті і Клеопатрою", - сказав єгиптолог Михаель Хабіхт.

До речі, в Антарктиді виявлені стародавні піраміди.

On Top