ua en ru

Вчені розповіли, яка дієта здатна продовжити життя

Вчені розповіли, яка дієта здатна продовжити життя Фото: Живіт (pixabay.com)

Таке харчування дозволяє на 18% знизити ризик ранньої смерті

Вчені встановили, що низькокалорійні дієти можуть продовжити життя. Про це повідомляє агентство UPI.

Повідомляється, що низькокалорійні програми харчування дозволяють на 18% знизити ризик ранньої смерті у людей з надлишком ваги тіла.

Найбільш корисні дієти з низьким вмістом жиру, цукру і рафінованих вуглеводів.

"Втрата ваги шляхом зменшення калорійності раціону за допомогою дієт з низьким вмістом жиру, які також містять мало цукру і рафінованих вуглеводів, зменшує ймовірність передчасної смерті у людей, які страждають від ожиріння", – стверджують вчені.

Дослідники спеціально відстежували випадки смерті від серцевих проблем і раку, що ускладнювало визначити, чи допоможе дієта стримувати ці конкретні причини смерті.

Кардіолог д-р Ендрю Фріман вважає, що подальші дослідження укладуть, що немає ніякої "чарівної кулі" для скидання зайвої ваги і поліпшення здоров'я.

Нагадаємо, що в місті Коростень Житомирської області рятувальники допомогли завантажити в карету швидкої допомоги жінку, вага якої досяг 370 кілограмів.
Жінці запропонували лікування р. Hinterzarten, що в Німеччині, і Центр екстреної медичної допомоги "Олеся" взявся доставити туди хвору. Для цього ними був наданий автомобіль швидкої медичної допомоги.

Головна складність полягала в транспортуванні жінки з її квартири в машину швидкої. Через вхідні двері будинку це зробити було неможливо, так як її ширина була замала. На щастя, квартира знаходилася на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку.

Також повідомлялося про те, що мать-одинак за рік скинула 57 кілограмів. Жінка раз і назавжди вирішила позбавитися від зайвої ваги і почати нове життя. Горе повністю підірвало її здоров'я, нещадно зіпсувало фігуру, але Жюстін не стала опускати руки, як багато хто б зробили на її місці. Вона сіла на дуже строгу дієту і відправилася в спортзал.