ua en ru

Вчені заявили, що Росія стрімко вимирає

Вчені заявили, що Росія стрімко вимирає Колаж РБК-Україна

Росія в її нинішньому вигляді дуже скоро може взагалі перестати існувати

Рівень смертності в РФ призведе до дефіциту працездатного населення, що безумовно позначиться на всіх сферах життя російського суспільства, раніше ніж через 20 років. Такі дані дослідження, опублікованого професором Американського інституту підприємництва Ніколасом Еберштадтом у книзі "Демографічна криза Росії в мирний час", повідомляє "ВВС".

"Це не просто велика демографічна криза, це далеко всепроникаюча криза людських ресурсів", - пояснює Еберштадт.

На думку дослідника, незважаючи на всі ознаки катастрофи, що насувається, політична еліта Росії ще не усвідомила масштабу змін, що відбуваються.

Через різку демографічну кризу Росії доведеться переглянути своє місце на світовій арені, а можливо, навіть свій політичний устрій та географічні межі.

Росіяни помирають з неймовірною для Європи швидкістю. Одна з причин - алкоголізм.

"Середньоросійський узагальнений рівень смертності сьогодні більш, ніж у два рази перевищує аналогічний показник рівня смертності в західній Європі", - говорить Еберштадт.

За його словами, Російська Федерація безнадійно відстала від США і Японії, а також Сінгапура і Тайваня.

"Навряд чи Росія буде врятована чи врятує себе сама від такого виснаження людського капіталу, яке зробить її неконкурентоспроможною або навіть нежиттєздатною", - категорично заявляє старший віце-президент інституту Хадсона, які багато років займаються російськими дослідженнями Ендерс Уімбуш.

Як наслідок, вважає Уімбуш, Росія в її нинішньому вигляді дуже скоро може взагалі перестати існувати.

У той же час колишній російський віце-прем'єр Альфред Кох написав на своїй сторінці в Facebook, коментуючи дослідження вчених, що курс на повільне фінансове та технологічне удушення Росії з допомогою санкцій, який узяли США, "тільки прискорить той процес, який вже практично неминуче веде до загибелі країни в силу жорсткого демографічного тренду".

alt

Скріншот поста з облікового запису facebook.com/alikkokx

Нагадаємо, що у Білорусі розповсюджуються плакати проти солдатів РФ.