ua en ru

"Утримували і погрожували": киянка розповіла про зухвалий напад ромів

"Утримували і погрожували": киянка розповіла про зухвалий напад ромів Фото: УНІАН

Інцидент стався в людному переході

У Києві група ромів нападає на людей, щоб їх пограбувати. Про це розповіла місцева мешканка Тетяна в коментарі "Обозревателю".

Жінка зазначив, що більше місяця тому серед білого дня роми оточили дівчину в людному переході на Березняках і відібрали у неї речі.

"Дівчина не встигла навіть отямитися - намагалася втекти, але її утримували і мабуть погрожували", - повідомляє подробиці Тетяна.

Другий інцидент стався на наступний день вже з самою жінкою.

"Близько 19:00 я почала спускатися в цей же перехід і майже внизу відчула, що мене як-то что-то трохи тягне назад - озирнулася і побачила, що мене оточує юрба ромів. Я помітила, що мій рюкзак розстебнутий, але вони не встигли з нього нічого витягнути", - розповіла вона.

Постраждала розповіла, що намагалася сховати рюкзак, але роми вирвали його з рук і втекли з переходу.

За словами жінки, схожий випадок стався з нею рік тому на Лівобережній.

"Я заскакувала в забитий автобус, у мене ззаду роми смикнули блискавку рюкзака і витягли на очах у мене і інших гаманець з грошима. Я вискочила з автобуса назад, намагалася відібрати його у них, але вони обступили мене кільцем і один з них, на вигляд років 25-ти, показав мені ніж. Довелося гаманця позбутися. Це було на очах у натовпу", - розповіла вона.

Жінка зазначила, що поліція не діє, виправдовуючись тим, що роми не мають ні прописки, ні документів, а тому "як би не існує офіційно".

Нагадаємо, в Києві націоналісти спалили табір ромів.

Представники націоналістичної організації С14 знищили табір ромів, який розташовувався на Лисій горі в Києві. Координатор організації Сергій Мазур повідомив, що намети були демонтовані і "безпечно спалені".

Хайп-таксі #19: ваше ставлення до спалення табори ромів