ua en ru

"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії

"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії Фото: Поле (pixabay.com/andreas160578)

Блогер порівняла російські поля з білоруськими та продемонструвала різницю

У мережі показали жахливий стан будинків і полів у Росії. Про це написала на LiveJournal користувач під ніком blondzinko, опублікувавши відповідні фото.

Вона порівняла поля в РФ з білоруськими.

"Білорусь і Росія. Відчуйте різницю. Найбільше наше потрясіння під час подорожі в Брянськ - занедбаність російських полів", - написала блогер.

За її словами, за всю дорогу від Смоленська до Брянська оброблені поля вони зустріли "від сили" в двох місцях.

"Все інше запущене, заросло бур'яном. Як можна бути такими безгосподарними? Чи це лінь? А земля всю дорогу була не те, що у нас - жовта, а чорна, родюча. У неї палицю застроми - виросте бамбук з ананасами", - написала вона.

Блогер зазначила, що знімки робилися на ходу, і тому якість ніяка, однак, на її думку, відсутність оброблених полів складно не помітити.

"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії

Фото: Росія (blondzinko.livejournal.com)

"Більше половини сільських будинків закинуті, розвалюються, представляючи собою гнітюче видовище. І це на трасі федерального значення - Р120 (колишня А141). Навіть, якщо будинок не розвалюється, а цілком собі житловий, навколо нього все одно буде бур'ян, та й у дворі городик хоч якийсь зустрічається дуже рідко. Ми були в шоці", - розповіла користувач мережі.

"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії

Фото: Білорусь (blondzinko.livejournal.com)

"У нас проїдь всю Білорусь вздовж і впоперек - необроблюваних полів не зустрінеш, як і некошених узбіч, навіть, на дорогах місцевого значення. У нас куди не заїдеш - кругом засіяні поля. Відчуйте різницю", - розповіла блогер.

"І при цьому білоруси не втомлюються захоплюватися чистотою і акуратністю польських полів", - відзначила вона.

"Гнітюче видовище": мережу жахнули будинки і поля в Росії

Фото: Польща (blondzinko.livejournal.com)

До речі, мережу жахнуло кримське кладовище.

Соцмережі вразили знімки жахливого стану кладовища в місті Керч в окупованому Криму. Відповідні фото і відео були опубліковані в мережі.

"В Керченських спальних дворах, де щодня ходять люди, гуляють діти, матусі з колясками, дідусі з паличками, майже нічого не залишилося від доріг і пішохідних доріжок, яма на ямі, ні пройти ні проїхати, а ви про цвинтар. Якщо у Керчі нічого для живих людей не робиться, що вже говорити про покійних", - прокоментували автори відео з кладовища.

На відео можна побачити, що центральний прохід на кладовище поріс травою і бур'янами. Пройти простим людям по такій дорозі просто неможливо.