"Україна змінила моє життя": американець розповів, як підтримував Майдан

STYLERLIFE        15.11.2016 - 11:37
Фото: Білл Артрелл (theukrainians.org)
Фото: Білл Артрелл (theukrainians.org)

60-річний житель Америки Білл Артрелл поділився спогадами про те, як на нього вплинув Майдан в Україні

Біл Артрелл відчуває відповідальність за Україну, тому після закінчення Майдану, де він був активним учасником, американець став волонтером під час війни на Донбасі. Про це повідомляє The Ukrainians.

"2007 року, подорожуючи по країнах Балтії, я вперше приїхала в Україну. Дивно, але в університетські часи я не мав жодного уявлення про цю країну. 2013 я приїхав сюди знову. Саме в цей час на Майдані почалися мітинги. Коли розстрілювали людей, я був в Америці, стежив за подіями по телевізору. У мене був шок - довелося навіть ходити до психолога. А коли я знову приїхав в Україну, на Майдані досі панував дух революції. Це було найбільш вражаюче місце в світі", - розповів Артрелл.

"Україна змінила моє життя через Революцію Переваги: спостерігаючи за цими подіями вдома, я вирішив, що повинен бути частиною змін. Я приєднався до місії спостерігачів на президентських виборах в травні 2014 року. Читав лекції, ділився досвідом, організував власну акцію на Майдані. А в Америці багато разів ходив на радіо і розповідав про Україну. Американці переживають через те, що відбувається тут, і справді хочуть допомогти", - додав він.

Після подій на Майдані, Артрелл став волонтером на Донбасі у таборі для переселенців.

"Я захоплююся людьми, які віддають життя на передовій за ідею під назвою "Україна". Я допомагав хлопцеві - військовому, який потребував операції. У мене не було знайомих лікарів, які могли б допомогти йому у США, але дав йому свою підтримку і гроші. Завжди всім розповідаю, що Україна переживає важкі часи, що її треба підтримати. Вже втратив через це кілька друзів з проросійськими поглядами", - розповів Артрелл.

"Ви сильніше, ніж інші нації, тому що багато пережили. Ви не зіпсовані легким життям, і саме тому ви - мої герої", - підсумував американець.

До речі, у Росії почали знімати фільм про Майдані.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся