При аналізі до уваги брали ВВП на душу населення, соціальну підтримку, тривалість життя, свободу вибору, корупцію та інші фактори
У рейтингу за рівнем щастя Україна посіла 123 місце з 157. Про це свідчать дані доповіді, вийшов до Всесвітнього дня щастя ООН.
Наголошується, що дослідження засноване на змінах в оцінці рівня життя, що пройшли з 2005-2007 років до початку глобального економічного спаду в 2013-2015 роках.
Так, Україна потрапила в десятку країн, де рівень щастя за вказані роки не тільки не зростав, але і знижувався сильніше інших. У цьому списку також знаходиться Греція, Італія, Іспанія, Венесуела, Ботсвана, Саудівська Аравія, Єгипет, Ємен і Індія.
Фото: Рейтинг щастя ООН (un.org)
Найщасливішою країною виявилася Данія. Вона посунула на друге місце торішнього лідера - Швейцарію. У десятку найбільш задоволених життям країн також увійшли Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія та Швеція.
Самої ж нещасною країною виявилася Бурунді, а компанію в рейтингу їй склали Сирія, Афганістан і Бенін.
Як пояснюють укладачі доповіді, рівень щастя населення не завжди відповідає рівню життя в країні. На задоволеність впливає комбінація економічних, соціальних і природних факторів. Також зазначається, що громадяни країн з меншим соціальним нерівністю більш щасливі.
Раніше був названий найкращий місто світу.