В Україні аборти можуть стати незаконними

Середа 29 березня 2017 20:53
В Україні аборти можуть стати незаконними
Фото: Аборти можуть стати незаконними

Парламентарій запропонував заборонити аборти за бажанням жінки

Народний депутат Дмитро Голубов пропонує дозволяти аборти виключно по причині медичних показань або у випадку, якщо жінка завагітніла в результаті зґвалтування.

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмежень на проведення операцій штучного переривання вагітності був зареєстрований в парламенті 27 березня. При цьому текст документа з'явився на сайті Верховної Ради лише на наступний день.

В Україні аборти можуть стати незаконнимиВ Україні аборти можуть стати незаконними

Голубов вважає, що потрібно виключити норму, яка існує в Цивільному кодексі нашої держави, про те, що аборт до 12 тижнів може проводиться за бажанням вагітної.

"Операція штучного переривання вагітності (аборт) може бути проведена у закладах охорони здоров'я лише у випадках і при наявності наступних обставин: якщо вагітність несе пряму загрозу життю вагітної жінки; наявність медичних показань у патології плоду, несумісну з життям дитини після народження; зачаття дитини внаслідок зґвалтування", - йдеться в тексті законопроекту

Раніше доктор Комаровський зробив страхітливий прогноз, якщо медичну реформу не приймуть.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся