ua ru

В Україні на Євробачення 2017 продають квитки на місця, яких не існує

В Україні на Євробачення 2017 продають квитки на місця, яких не існує Фото: Євробачення 2017

Ще не визначено компанію, яка збудує трибуни

На Євробачення 2017 продають квитки у зал, якого поки що, навіть, не існує. Про це в ефірі "Голос столиці" розповів колишній продюсер міжнародного пісенного конкурсу в Україні Олександр Харебін.

Нещодавно Харебін разом з колегами покинув організаційну команду, яка займається підготовкою Євробачення в Україні. В одному зі своїх інтерв'ю екс-продюсер пояснив причини звільнення, і розповів деякі подробиці продажу квитків на конкурс.

"Одна з причин нашого відходу - неузгодженість, незрозумілість, непрозорість ситуації з квитками. За всією бізнес-логікою, квитки можна продавати тільки тоді, коли є розуміння, хто побудує трибуни, кількість місць на трибунах, у тому числі для інвалідів та інших гостей. Результати цих конкурсів на будівництво трибун і квиткового оператора і були скасовані керівником", - розповів він.

Квитковий оператор почав продаж квитків в зал, в якому ще немає заявлених на електронній схемі трибун. Більш того, організаторами ще навіть не визначено, хто їх будуватиме. За словами Харебіна, в мережі продають квитки на неіснуючі місця.

"Квитки продаються за кресленнями, за проектом трибун, які повинні бути побудовані компанією, яка ще не визначена", - підкреслив Харебін.

Подібну стратегію він назвав "однією із загадкових дій" нового керівництва.

"Ставати частиною цих дій нам не дуже комфортно було, я б сказав - навіть, небезпечно", - зазначив колишній продюсер конкурсу.

До речі, у мережі критикують систему продажу квитків на Євробачення 2017.