В Україні скасували заборону на популярний лікарський препарат від болю в горлі

В Україні скасували заборону на популярний лікарський препарат від болю в горлі
Фото: Колаж РБК-Україна

Заборона знята на підставі позитивних результатів додаткового дослідження

В Україні скасували заборону на серію льодяників "Стрепсілс". Відповідні укази опубліковані на сайті Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Мова йде про льодяники "Стрепсілс з ментолом та евкаліптом" серії DG546. Виробником ліків є Реккитт Бенкізер Хелскер Інтернешнл Лімітед, Великобританія.

В документі зазначено, що заборона знята 4 жовтня на підставі позитивних результатів додаткового дослідження серії ліків.

А встановили заборону 9 липня через невідповідність вимогам методів контролю якості за показниками "кількісне визначення" та "ідентифікація".

Нагадаємо, препарат має антисептичну дію, активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, володіє антимікотичною дією.

Застосовується при лікуванні інфекційно-запальних захворювань порожнини рота та глотки (полегшує біль і пом'якшує подразнення в горлі). Препарат можна застосовувати людям з цукровим діабетом

Раніше ми писали, що в Україні заборонила реалізацію, зберігання та застосування таблеток для лікування печінки.

А також про те, що в Одесі блокували контрабанду наркотиків.

Відео: Непритомність. Перша допомога

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся