Земля в Криму та елітні квартири: В Україні відшукали найбагатшого прокурора

В Україні відшукали найбагатшого прокурора
Фото: Сім'я прокурора (blog.prosud.info)

На високу посаду в ГПУ Кривобок був призначений в 2014 році

У мережі розповіли, що найбагатшим прокурором України є старший слідчий з особливо важливих справ Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури Юрій Кривобок. Про це повідомляється в сюжеті PROSUD.

Відомо лише, що з 2014 року - Юрій Васильович призначений в Генпрокуратуру на посаду старшого слідчого в особливо важливих справах в Департаменті спеціальних розслідувань. До цього з 2009 по 2014. Юрій Кривобок працював прокурором Оболонського району р. Києва.

Сім'я слідчого має у своїй власності: 4 елітних будинку площею 2741 м2 ,4 квартири площею 367 м2 ,62 га землі по всій Україні дохід у розмірі 182 млн грн.

Видання проаналізувало декларації прокурора за 2013, 2015 та 2016 роки і виявило у власності сім'ї Кривобок надзвичайно велику кількість рухомого та нерухомого майна, а також доходів на суму понад 182 млн. грн.

"З них тільки близько 700 тис. грн – заробітна плата, інші – продаж рухомого та нерухомого майна... У декларації прокурора відсутній який-небудь дохід від заняття підприємницькою діяльністю ним або його дружиною. Схоже, що саме звичайні земельні оборудки прокурора в часи Януковича і принесли йому основний капітал понад 180 млн. грн", – сказано в матеріалі.

Як раніше повідомлялося, у Львівській області за корупцію оштрафували ряд місцевих депутатів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся