Україні "подарували" олімпійську ліцензію з боксу

Україні "подарували" олімпійську ліцензію з боксу Фото: Дмитро Митрофанов (vk.com)

Міжнародна асоціація боксу офіційно підтвердила участь українського середньоваговики на майбутній Олімпіаді

Україна все-таки отримав боксерську ліцензію на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро, які стартують 5 серпня. Від нашої країни в Бразилію поїде чернігівець Дмитро Митрофанов, який виступає в категорії до 75 кг.

Як повідомили в прес-службі ФБУ, Міжнародна асоціація боксу офіційно підтвердила участь українця на майбутній Олімпіаді.

Несподіваний "подарунок" від асоціації Україна отримала після того, як чемпіон предрейтингового турніру APB турків Адем Киличчи знову провалив допінг-тест. Його місце в Ріо і зайняв Митрофанов.

Зазначимо, що Митрофанов став першим учасником від чоловічої Національної збірної України на майбутньому Олімпійському боксерському турнірі.

Раніше першу боксерську ліцензію для України на майбутні Олімпійські ігри 2016 року виборола Тетяна Коб з Ковеля.