ua en ru

В Україні покажуть фільм, створений олійними фарбами на полотні

В Україні покажуть фільм, створений олійними фарбами на полотні Фото: Ван Гог (vangoghmuseum.nl)

У проекті взяли участь 13 художників з України

В Україні виходить у прокат фільм, повністю намальований олійними фарбами на полотні. Він називається "З любов'ю, Вінсент".

В анімаційній картині оживає більше 120 оригінальних робіт Винсета Ван Гога. Це перший в історії кінематографа анімаційний фільм, створений з більш ніж 65 000 написаних маслом картин. Результат абсолютно неймовірний, фільм по суті — один великий витвір мистецтва.

Більше 6 років 112 художників з 20 країн працювали в Польському місті Гданську над створенням цього незвичайного фільму про драматичне життя Ван Гога, його загадкової смерті, легенди про яку не вщухають досі.

У проекті взяли участь 13 художників з України. У тому числі киянка Тетяна Очередько.

"Зробили окремий набір для Української, коли 30 відсотків фільму були готові. Працювали три студії: у польських містах Гданську, Вроцлаві, в Афінах, Греція. В роботі використовували тільки фарби серії "Ван Гог "(лінія професійних масляних фарб, виготовляють в Нідерландах). Малювали у двох стилях - нуар (чорно-білий), і кольором. у чорно-білих тонах - покажуть реальні факти з життя митця", - розповіла Тетяна.

Відео Трейлер фільму (YouTube/Multiplex Cinema)

На українських экрнах фільм з'явиться з 23 листопада.

Як раніше писав Styler, кандальный італійський фільм про Революцію Гідності виявився черговим околороссийским фейком.