ru ua

В Україні випустили поштові марки з героями мультфільму "Викрадена принцеса" (фото)

В Україні випустили поштові марки з героями мультфільму "Викрадена принцеса" (фото) Фото: Марка (ukrposhta.ua)

Організатори хочуть відродити інтерес до філателії у дітей

В Україні випустили художні поштові марки, присвячені першому українському анімаційному фільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила". Про це йдеться в прес-релізі Укрпошти.

30 березня Укрпошта спільно зі студією Animagrad ( FILM.UA Group ) ввела в обіг художні марки, на яких зображені герої першого українського анімаційного фільму "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила".

На одній з двох поштових марок, виконаних на самоклеючому папері, зображені головні герої на тлі старовинного Києва: принцеса Мила, її батько - київський князь Володимир і улюблений - мандрівний актор Руслан. На інший поштовій марці Хом'як Вінницький, один з найпопулярніших героїв мультфільму.

Як заявив на урочистому заході спецпогашення марок заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський, ці марки створені для того, щоб відродити інтерес сучасних дітей до філателії.

"Філателія - це захоплення не тільки для дорослих, але і для дітей. Укрпошта зараз розвиває дитячу філателію і стає ближчою для підлітків. Адже можна наклеїти марку на конверт і відправити його своєму другові в Японію, Голландію, Німеччину. У нас великі надії, що марка "Викрадена принцеса" має відродити інтерес дітей до марок, посткросингу і пошти. А Укрпошта в майбутньому ще зможе вас дивувати новинками філателії", - зазначив Олександр Перцовський.

В Україні випустили поштові марки з героями мультфільму "Викрадена принцеса" (фото)

Фото: Марка (ukrposhta.ua)

Урочиста церемонія спецпогашення марок відбулася в АРТ Хабі. На ній були присутні творці фільму – продюсер Єгор Олесов, режисер Олег Маламуж, сценарист Ярослав Войцешек, а також персонаж мультфільму – Хом'як Вінницький.

Продюсер Єгор Олесов подякував своїм партнерам за підтримку.

"Нам дуже приємно, що у нас є такі чудові партнери. Дійсно, і анімація, і кіно зараз тільки починають розвиватися в Україні, і мені здається, що всі ці рекорди були б неможливі без правильного партнерства. Спасибі, ми це дуже цінуємо", - виступив зі словами подяки Єгор Олесов .

Поштові марки, присвячені українському мультфільму, вже з'явилися у відділеннях Укрпошти. Тираж кожної марки – 100 000 примірників, номінал поштових марок-5 гривень.

До речі, український мультфільм покажуть в 30 країнах світу.