Олег Верняєв приніс Україні першу золоту медаль Олімпіади в Ріо

Олег Верняєв приніс Україні першу золоту медаль Олімпіади в Ріо Фото: Олег Верняєв (xsport.ua)

16 серпня Україна здобула довгоочікуване золото на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Незважаючи на застуду, український гімнаст виборов цю перемогу

Наш спортсмен, 22-річний Олег Верняєв, завоював золоту медаль у фіналі гімнастичних змагань на брусах під час Олімпійських ігор в Ріо.

Верняєв виступав шостим серед восьми учасників і отримав від суддів 16,041 бали. Це дозволило йому обігнати всіх суперників. Кубинець Манирикэ Ларжуэт і японець Рехэй Като не зуміли обійти українця.

Незважаючи на застуду, Олег чітко виконав вправу, що і принесло йому перше місце. Завдяки Верняеву збірна Україна піднімається на 32 місце у загальному медальному заліку: 1 золота, 4 срібні, 1 бронзова.

Нагадаємо, що Олег вже отримав срібну медаль в індивідуальному багатоборстві на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Він став кращим у вправах на кільцях та брусах, посів друге місце у вправі на коні та опорному стрибку, п'яте місце у вільних вправах і дванадцяте у вправі на перекладині.

Президент України Петро Порошенко привітав Олега з довгоочікуваною перемогою.

Як раніше повідомляв Styler, призер Олімпіади Верняєв записав відеозвернення до шанувальників.