Українець переміг на ультрамарафоні в США

Українець переміг на ультрамарафоні в США Фото: Дмитро Молчанов виграв ультрамарафон (facebook.com/dmytro.molchanov)

Змагання проходили в Нью-Йорку

Український легкоатлет Дмитро Молчанов зайняв перше місце на ультрамарафоні в США. Про це спортсмен повідомив на своїй сторінці всоціальній мережі Facebook.

Учасники марафону мали дев'ять разів пробігти навколо Центрального парку в Нью-Йорку. Загальна дистанція склала 60 км, яку Молчанов пробіг за 4 години 12 хвилин і 19 секунд і став першим.

Скріншот поста (facebook.com/dmytro.molchanov)

"Я досі не можу в це повірити. Я зробив це. Мій перший ультрамарафон — 60 км і перше місце в загальному заліку з таким результатом. Мені потрібен час, щоб повернутися в реальність і зрозуміти, що сталося. Але я точно знаю, що щасливий, бо в мене була найкраща підтримка від моїх друзів. Також я пишаюся тим, що перетнув фініш з прапором України", — написав спортсмен про своє досягнення.

Нагадаємо, що українка Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування.

У фіналі наша спортсменка перемогла італійку Росселла Грегоріо з переконливим рахунком 15: 6. У півфіналі Ольга була сильнішою за олімпійську чемпіонку - росіянку Яни Єгорян.

Зазначимо, що на першому етапі Кубка світу в Орлеані Харлан виступила невдало, програвши в 1/16 фіналу українці Аліні Комащук.

У жовтні минулого року фехтувальниця вперше в кар'єрі перенесла операцію, оскільки відчувала проблеми з правою кистю.