Українець увійшов в рейтинг кращих спринтерів на Кубку світу з біатлону

Українець увійшов в рейтинг кращих спринтерів на Кубку світу з біатлону Фото: Біатлоніст Сергій Семенов (rsport.ru)

Сергій Семенов посів 25 місце в списку найкращих біатлоністів світу

Чоловіча збірна України з біатлону на другому етапі Кубка світу в Словенії, в місті Поклюка, провела спринтерську гонку.

Кращим серед українців став Сергій Семенов, який зайняв 25 місце з одним промахом. Результат Семенова – 24:29.8 хвилин (він прийшов на 1:18.1 пізніше, ніж переможець). Український спортсмен на 21 секунду обійшов партнера по команді Артема Приму, що зайняв у підсумковому протоколі 39 позицію.

Про це повідомляє "Обозреватель".

Перемогу у спринті здобув француз Мартен Фуркад. Він випередив майже на 14 секунді Йоханнеса Бе з Норвегії. Третє місце в рейтингу завоював росіянин Антон Шипулін.