Українець посів п'яте місце у плаванні на Олімпіаді в Ріо

Українець посів п'яте місце у плаванні на Олімпіаді в Ріо Фото: Плавець Андрій Говоров (krymr.com)

Після рекордного старту змагань кримчанин Говорів здав позиції у фінальному запливі своїй коронній дистанції

Плавець збірної України Андрій Говоров взяв участь у фіналі Олімпійських Ігор у Ріо-де-Жанейро, виступивши в плаванні на 50 м вільним стилем. Українець показав результат 21.74, посівши п'яте місце. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Після стрімкого старту українського плавця на дистанції, суперникам вдалося обійти Говорова з незначним відривом. "Золото" і "бронза" в цій дисципліні дісталися американцям, а "срібло" – плавцеві з Франції.

Нагадаємо, що в кваліфікації цієї дисципліни Говоров став кращим і посів перше місце з результатом 21:49, встановив національний рекорд України. У півфіналі наш спортсмен фінішував другим.

До речі, дві українки вийшли у півфінал зі стрибків у воду на Олімпіаді 2016.