Українка перемогла на спортивних змаганнях Чемпіонату світу

Українка перемогла на спортивних змаганнях Чемпіонату світу Фото: Руслана Кулик (holos.fm)

Українці здобули також бронзову та срібну медалі

2 вересня у Будапешті (Угорщина) розпочався чемпіонат світу з армспорту серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. Серед переможців є і українка. Про це повідомляє видання "Голос Свободи".

В змаганнях беруть участь більше 1200 спортсменів з 55 країн світу.

За збірну України у ваговій категорії до 70 кг виступала Руслана Кулик з міста Кобеляки Полтавської області. Її ліва рука виявилася найсильнішою в світі. Друге та третє місце зайняли росіянки Заліна Хосроєва та Єльміра Шафіггуліна.

У складі збірної України вдало виступив і полтавець Денис Матяш, який серед юніорів категорії 70 кг став бронзовим призером.

В категорії серед жінок-молоді у ваговій категорії до 65 кг Марина Шуліка у фіналі поступилася представниці Казахстану і отримала срібло.

Відео: Армрестлінг (youtube.com/Holos FM Radio)

Раніше редакція Styler вирішила поцікавитися, як склалося життя деяких провідних Олімпійських чемпіонок України після офіційного завершення спортивної кар'єри.